Urządzając nasze wnętrza często wybieramy meble i dodatki, które mają być nie tylko ładne, ale także funkcjonalne. Znakomitym przykładem takiego rozwiązania są pufy. Ten niepozorny element może ożywić wnętrze, może dodać mu stylowego charakteru i przy okazji może pełnić rolę siedziska, podnóżka lub stolika.

Przyglądając się najnowszym trendom powoli odchodzi się już od kupowania puf w identycznym fasonie i kolorze jak pozostałe meble tapicerowane. Teraz stawia się raczej na to, by ten element wyposażenia już na pierwszy rzut oka zapadał w pamięć. To właśnie dlatego też, wybierając takie akcesorium na przykład do salonu można zdecydować się na jakiś odważny kolor, na tak modne teraz pikowanie lub na spory rozmiar. Pufy design mogą mieć naprawdę różnorodny. Jeśli uwielbiamy minimalizm, to znakomitym wyborem będą niskie pufy bez nóżek i w bardzo prostej formie. W tym przypadku liczy się bardziej kształt niż ozdobny materiał. Jeżeli jednak zależy nam na zaakcentowaniu takiego mebla, to śmiało możemy postawić na jakąś energetyczną barwę. Pufa w czerwonym, zielonym czy nawet żółtym odcieniu stanie się głównym bohaterem wnętrza.

Wybierając pufy design liczy się w pierwszej kolejności, ale nie można także zapominać o tym, że mebel jest niezwykle praktyczny. Przede wszystkim w każdej chwili można go przestawić w dowolne miejsce. Pufa odnajdzie się w salonie, sypialni czy w pokoju młodzieżowym. Poza tym, jeżeli wybierzemy model ze schowkiem, to zyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania różnych bibelotów.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dom

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Opieka i konserwacja wypożyczonych elektronarzędzi

Wypożyczanie elektronarzędzi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują sprzętu n…