Poland Tours czy to możliwe? Czy w Polsce są miejsca godne poświęcenia nań całych wakacji? Jakie urokliwe zakątki kryje w sobie nasz własny kraj? Wycieczki po Polsce cieszą się dużą popularnością. Niestety, nie w przypadku Polaków. Do naszego kraju niezwykle chętnie przyjeżdżają nasi sąsiedzi – nie tylko Niemcy, ale również Rosjanie. Można spotkać tu Amerykanów, Włochów, a nawet Hiszpanów. Nie brakuje również Brytyjczyków… Zamki, pałace, dwory i dworki, liczne atrakcje przyrodnicze, podziemne trasy turystyczne (kanały, piwnice, obiekty wojskowe, sztolnie, kopalnie, jaskinie), a także wesołe miasteczka, centra nauki, ogrody zoologiczne oraz botaniczne. Co jeszcze warto zobaczyć w Polsce?

Travel Poland
Travel Poland

Osoby, które preferują aktywne spędzanie wolnego czasu na pewno nie pogardzą niezwykle rozbudowanymi trasami rowerowymi, spływami kajakowymi, a także podziwianiem krajobrazów z paralotni. W Polsce istnieje szereg miejsc, w których można aktywnie spędzać czas. Na uwagę zasługują ścieżki nordic walking, narty wodne, a także kitesurfing. Poland Tours nad rzekę, morze, w góry, nad jezioro? Posiadamy idealną infrastrukturę dla deskorolkarzy, rolkarzy i wyczynowych rowerzystów. Nie brakuje nam również stoków narciarskich i miejsc do jazdy konnej. W Polsce możemy uprawiać niemal każdy sport.

A może Poland Tours po skansenach? Muzea i skanseny to rozwiązanie dla osób, które nie stronią od historii. Jak wiadomo, ta nie jest dla wszystkich. Muzeum Emigracji w Gdyni, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku bądź… Jarmark Świętokrzyski w Muzeum Wsi Kieleckiej – tutaj również jest wiele opcji. Oczywiście, wycieczki po Polsce mogą uwzględniać miejsca kultu religijnego. Nie chodzi tu tylko o kościoły, ale również bajeczne cerkwie i meczety, synagogi, kalwarie… Szczególnym fanom określonych momentów historii polecamy Poland Tours po obiektach związanych z szeroko pojętymi militariami – bunkrach, schronach, twierdzach etc.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Podróże

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak wybrać wiarygodną firmę oferującą wypożyczenie sprzętu budowlanego: kluczowe czynniki do rozważenia.

W obliczu realizacji projektu budowlanego, niezależnie od tego, czy jest to romantyczny do…