Dom Podróże Najtańsze motocykle ADV  w 2022 roku

Najtańsze motocykle ADV  w 2022 roku

2 minut czytane
0
0
355

Yamaha Tenere 700

Reklama: Części do motocykli Rybnik

Jeśli chodzi o sprzęt niskobudżetowy,  trudno będzie znaleźć bardziej imponujący motocykl przygodowy niż Yamaha Tenere 700.   Zbudowany z  myślą o motocyklu do jazdy przygodowej, z minimalną elektroniką, którą znajdziemy też u równoległego bliźniaka o pojemności 689 cm w T7.

Jest to wspólny silnik wśród kilku modeli Yamahy, ale  działa bardzo dobrze w Tenere 700, jego niskie obroty i średni moment sprawia, że ten motocykl jest idealny do jazdy terenowej.

Zainspirowany motocyklami rajdowymi Yamaha, które co roku walczą z Dakarem, Tenere 700 jest smukły, wytrzymały i nosi odpowiedni sprzęt, aby uzyskaćwłasną wersję Dakaru – gdziekolwiek jesteś.

Otrzymujesz tutaj regulowane zawieszenie, duży skok i szprychowe, rurowe koła w odmianie 21/18 cala  . Yamaha została stworzona  z myślą o przygodzie.

Oczywiście  poradzi sobie z chodnikiem, ale  jest to opcja dla osób z ograniczonym budżetem, które szukają zdolnego  motocykla. Nowi jeźdźcy mogą mieć rower, który nie  jest tak onieśmielający, podczas gdy doświadczeni jeźdźcy  dostaną dreszczyk emocji od jazdy na Tenere za wszystko, co jest warte.

 

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naszelny
Załaduj więcej Podróże

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Terapia osoczem bogatopłytkowym – Twoja tajna broń w walce o piękną skórę!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest mieć skórę, która wygląda na odmłodzoną, promien…