Szef odzieżowego NG2 Dariusz Miłek trochę przeprosił się z franczyzą. Jeszcze rok temu zapowiadał, że będzie swoim biorcom przykręcał śrubę. Dziś już nie jest tak zdeterminowany, bo franczyza przydaje mu się do wchodzenia na nowe rynki. Potem zawsze można sklepy od partnerów odkupić.

Czy drzwi do toalety powinny być przedmiotem rozważań tak nobliwej rubryki jak ta? Skoro drzwi mają związek z franczyzą i biznesem, to musim, choć nie chcem. McDonald’s w wielu punktach odświeżył architektoniczny wystrój lokali, przy okazji remontując łazienki. Pojawiły się w nich kuse drzwi do toalety wielkości drzwiczek do kowbojskiego saloonu. Bardzo praktyczne rozwiązanie. Skończyło się szarpanie za klamkę, skoro od wejścia widzimy owłosione nogi i spuszczone spodnie, a gdybyśmy chcieli się dowiedzieć, jak długo jeszcze?”, to wychylając się ponad górną krawędź drzwi możemy o to spokojnie zapytać patrząc sobie w oczy. Złośliwi twierdzą, że ta nowinka architektoniczna w zasadniczy sposób zmniejszyła koszty stałe. Mniej się w łazienkach brudzi, mniej niszczy. Jednak złośliwym nie należy wierzyć. My stawiamy na prostsze rozwiązanie, skoro jesteśmy w fast foodzie, to nie tylko sprzedawcy muszą szybko wydawać jedzenie.

Serwis Filmweb opublikował pod koniec lutego informację następującej treści: „Sony Pictures nabyło prawa do scenariusza Jasona Kellera o mitologii Draculi. Wygląda na to, że wkrótce dostaniemy kolejną wersję przygód najsłynniejszego krwiopijcy. Pierwszy film ma być początkiem całej franczyzy”. Franczyza to się zaczęła od McDonald’sa, ale i tak liczymy, że wampir nie zapomni się wpisać do naszego katalogu.

Wygląda na to, że Vobis jednak padnie. Sieć salonów komputerowych jest w rozsypce, spółka na gwałt szuka oszczędności, a konkurenci chciwie łypią na jej partnerskie sklepy. Chrapkę na przejęcie ma zwłaszcza Komputronik. Quo va-dis, Vobis?

Rewizor w Vision Express. Szefowie Vision Express wpadli do Polski, zajrzeli do wyników salonów i wstrzymali inwestycje w nowe punkty franczyzowe. Wielki Brat kazał najpierw poprawić wyniki istniejących, a dopiero potem brać się do otwierania następnych. A ponoć kruk krukowi oka nie wykolę…

Spis Treści:

https://www.pozycjonowanie-stron-rzeszow.pl/gospodarka-ekonomii-cz-1/
https://www.pozycjonowanie-stron-rzeszow.pl/gospodarka-ekonomii-cz-2/
https://www.pozycjonowanie-stron-rzeszow.pl/gospodarka-ekonomii-cz-3/

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Analiza cen i taryf: jak ustalane są ceny przejazdów taxi w różnych miastach

Ceny i taryfy za przejazdy taxi są kwestią, która bezpośrednio wpływa na zarówno kierowców…