W 2020 pandemia COVID-19 zawładnęła światem. W miejscu beztroski, braku świadomości i niewidzialnych zagrożeń znalazły się ograniczenia, dystans i ciągły strach. Wielu z nas pewnie niejednokrotnie pomyślało o powrocie do normalności. Pandemia nauczyła nas doceniać małe rzeczy, codzienne sprawy oraz dogodności normalnego życia.

Czym jest AntiMicrobial+?

Idea powstania urządzenia pojawiła się już w 2014 roku, poprzedzona została wielokrotnymi i dociekliwymi badaniami nad systemem odkażania i dbania o czystość w środkach komunikacji publicznej. W roku 2020 uruchomiona została strona AntiMicrobial  na której umieszczono szczegółowe i obszerne informacje dotyczące innowacyjnego systemu walki z wirusami. W tym samym roku urządzenia zamontowane zostały w środkach komunikacji w Poznaniu, a już na 2021 rok planowane jest wprowadzenie tego rozwiązania na rynek globalny.

AntiMicrobial to zaawansowana technologia wynaleziona aby wspomagać ludzi w walce z niebezpiecznymi bakteriami i wirusami. Jest to zestaw urządzeń swobodnie konfigurowanych i opartych na filtrach HEPA 13 oraz HEPA, ozonatorze a także technologii UVC montowanych w środkach komunikacji.

Dzięki ozonowi, urządzenie likwiduje bakterie i wirusy, grzyby, roztocza i nieprzyjemne zapachy. Chemiczne środki wykorzystywane do odkażania środków komunikacji miejskiej bardzo często podrażniają, wysuszają skórę bądź uczulają a do tego posiadają bardzo ostry zapach. AntiMicrobial stworzony został, aby dbanie o higienę i sterylność było nie tylko łatwiejsze, ale też przyjemniejsze, bez ostrego zapachu i żrących środków chemicznych.

Urządzenie może być niezwykle pomocne nie tylko w walce z pandemią i naszej drodze do powrotu do normalności, ale także przeciwdziałaniu kolejnym masowym infekcjom.

AntiMicrobial to urządzenie, na którym możemy pokładać nadzieje na powrót do naszego spokojnego życia sprzed pandemii. Wiele badań poprzedzających wprowadzenie urządzenia na rynek i udoskonalanie go może być gwarancją skutecznej walki z wirusami.

 

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Czym jest fosforan potasu i gdzie go znajdziemy?

    Pojęcie fosforanu potasu może dla niektórych osób brzmieć nieco enigmatycznie, chociaż zde…
  • Siarczany są przydatne

    Siarczany są stosowane w wielu miejscach. Są to dość znane związki chemiczne. Ich jakość j…
  • Jak zostać tłumaczem?

    Zawód tłumacza nie jest zawodem łatwym. Jednak pomimo to wiele osób pragnie nim zostać. Z …
Załaduj więcej Nauka

Dodaj komentarz

Sprawdź też

W jaki sposób zostać kreatywnym projektantem wnętrz?

Projektowanie wnętrz to w ostatnim czasie coraz prężniej rozwijająca się dziedzina zawodow…