„Pomocnicy Mendelejewa” to chyba najbardziej trafne określenie czwórki przyjaciół, która w 1998 roku w Turce postanowiła założyć własną firmę. Dostarczanie klientom surowców na rynku lokalnym to był początek tworzenia potężnej marki jaka jest obecnie Centro-chem.

W historii firmy możemy przeczytać o ilości obecnie zatrudnionych fachowców, własnej flocie ciężarówek oraz o ilości kontrahentów, jednak żadne z tych cyfr nie robią takiego wrażenia jak oferta (https://www.centro-chem.pl/pl/oferta/branze/chemia-budowlana) znajdująca się na stronie firmy https://www.centro-chem.pl/. Aż ciężko uzmysłowić sobie jak wiele substancji chemicznych jest dostępnych w Centro-chem. Dodatkowo firma deklaruje, że większość z nich jest dostępna na wywołanie.

W ciągu kilkudziesięciu lat prężnego funkcjonowania na rynku, firma rozbudowała się tak bardzo, że ciężko jest znaleźć branżę, do której jeszcze nie dotarła ich oferta! Na chwilę obecną produkty Centro-Chem dostępne są m.in w gałęziach przemysłu takich jak:

-chemia gospodarcza,

-farmacja,

-produkcja farb i lakierów,

-budownictwo,

-przemysł spożywczy,

-szklany i ceramiczny,

-branża gumowa,

-produkcja olejów, smarów

Oczywiście rynek i kooperacje nie ograniczają się tylko do Polski i najbliższych sąsiadów. Firma może się pochwalić wieloma certyfikatami m.in posiada certyfikat AEO, co pozwolą na sprawniejsze przeprowadzanie procedur celnych i zwiększa zasięg zarówno odbiorców jak i dostawców. Śmiało można powiedzieć, że Centro-chem to alchemicy, którzy dzięki swojej pasji, upartości i zaangażowaniu stworzyli potężną strukturę, dzięki której zasługują na miano najlepszych w branży. W końcu to Pomocnicy Mendelejewa 🙂

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Ciekawostki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Analiza cen i taryf: jak ustalane są ceny przejazdów taxi w różnych miastach

Ceny i taryfy za przejazdy taxi są kwestią, która bezpośrednio wpływa na zarówno kierowców…