„Pomocnicy Mendelejewa” to chyba najbardziej trafne określenie czwórki przyjaciół, która w 1998 roku w Turce postanowiła założyć własną firmę. Dostarczanie klientom surowców na rynku lokalnym to był początek tworzenia potężnej marki jaka jest obecnie Centro-chem.

W historii firmy możemy przeczytać o ilości obecnie zatrudnionych fachowców, własnej flocie ciężarówek oraz o ilości kontrahentów, jednak żadne z tych cyfr nie robią takiego wrażenia jak oferta (https://www.centro-chem.pl/pl/oferta/branze/chemia-budowlana) znajdująca się na stronie firmy https://www.centro-chem.pl/. Aż ciężko uzmysłowić sobie jak wiele substancji chemicznych jest dostępnych w Centro-chem. Dodatkowo firma deklaruje, że większość z nich jest dostępna na wywołanie.

W ciągu kilkudziesięciu lat prężnego funkcjonowania na rynku, firma rozbudowała się tak bardzo, że ciężko jest znaleźć branżę, do której jeszcze nie dotarła ich oferta! Na chwilę obecną produkty Centro-Chem dostępne są m.in w gałęziach przemysłu takich jak:

-chemia gospodarcza,

-farmacja,

-produkcja farb i lakierów,

-budownictwo,

-przemysł spożywczy,

-szklany i ceramiczny,

-branża gumowa,

-produkcja olejów, smarów

Oczywiście rynek i kooperacje nie ograniczają się tylko do Polski i najbliższych sąsiadów. Firma może się pochwalić wieloma certyfikatami m.in posiada certyfikat AEO, co pozwolą na sprawniejsze przeprowadzanie procedur celnych i zwiększa zasięg zarówno odbiorców jak i dostawców. Śmiało można powiedzieć, że Centro-chem to alchemicy, którzy dzięki swojej pasji, upartości i zaangażowaniu stworzyli potężną strukturę, dzięki której zasługują na miano najlepszych w branży. W końcu to Pomocnicy Mendelejewa 🙂

 

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Ciekawostki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak zostać tłumaczem?

Zawód tłumacza nie jest zawodem łatwym. Jednak pomimo to wiele osób pragnie nim zostać. Z …